baner5.jpg

W swoją pierwszą wycieczkę szynobusem wybrali się po południu w piątek 12.12.2014 r. uczniowie klasy I gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie. Organizacją wyjazdu „mikołajkowego” do CINEMA 3D w Galerii Świdnickiej zajęła się grupa dziewcząt. Z zadania wywiązały się znakomicie. Przygotowały plan wycieczki, dzięki któremu podróż przebiegła bez problemów. W kinie uczniowie mieli do wyboru dwa filmy: komedię romantyczną i film science fiction. Uczniom towarzyszyła obecna wychowawczyni -  Monika Bytnar – Gołembiowska i wychowawczyni z „dziecięcych lat”, do której uczniowie mają wielki sentyment - Elżbieta Szczepanik oraz mama uczennicy – p. Anna Kowalska.

W drodze powrotnej na dworzec kolejowy,  pierwszoklasiści mieli okazję podziwiać wieczorne świąteczne iluminacje świetlne na świdnickim rynku oraz szopkę.

Z dworca w Strzegomiu, kilka minut po godz. 21.00, rodzice odebrali bardzo zadowolonych z wyjazdu uczniów.

Już planowany jest kolejny wypad uczniów.