baner6.jpg

Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie kolejny raz mogła oglądać spotkanie piłkarskie na stadionie we Wrocławiu.

W dniu 12.12.2014 r. o godzinie 2030 rozgrywany był mecz pomiędzy drużynami WKS  Wrocław i GKS Bełchatów. Grupa 14 uczniów pod opieką nauczycieli - Tomasza Dziurli i Krzysztofa Dziurli oraz rodzica p. Bernarda Kebłesza uczestniczyła w godnym uwagi widowisku sportowym zamykającym rundę jesienną w ekstraklasie.

Dużą część kibiców stanowiła młodzież szkolna (tysięczna widownia), która pięknie się bawiła, kibicowała, dopingowała i śpiewała w ramach akcji „Dzieci na stadionie”.

Gospodarze grali mądrze. Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie jednak wojskowi zagrali skutecznie i efektownie, strzelając gościom dwie bramki. Przewaga piłkarzy wrocławskich była widoczna do końca meczu, ale wystarczyła chwila nieuwagi i „brunatni” z Bełchatowa strzelili w 90 minucie bramkę honorową. Pięknym momentem po meczu, było podejście piłkarzy z drużyny WKS Śląsk pod trybunę młodzieży i podziękowanie jej za dobry doping i kibicowanie w czasie trudnych chwil podczas gry z dobrze dysponowanym w tym dniu przeciwnikiem.

Ciesząc się zwycięstwem naszej drużyny, wracaliśmy ze śpiewem na ustach do domu.