baner5.jpg

W czwartek - 4 grudnia  2014 r. – w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie obchodzony był Dzień Górnika. Przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I - III wraz wychowawcami przygotowali  tematyczny program artystyczny.

Na uroczystość został zaproszony pan JANUSZ PARTYKA – emerytowany górnik, który przybył do dzieci w galowym mundurze. Wszyscy z  zaciekawieniem obejrzeli przygotowany program artystyczny. Goście wysłuchali piosenek oraz wierszy,  pięknie wyrecytowanych przez uczniów. Dzieci popisywały się również swoimi talentami tanecznymi. Nie zabrakło także życzeń dla Gości z okazji ich święta.

Niezmiernie się cieszę, że tutaj jestem - mówił pan Janusz Partyka, zwracając się do uczniów. Dzieci zostały nagrodzone nie tylko podziękowaniami, ale także obdarowane zostały przez wyjątkowego Gościa słodyczami.