b1.jpg

Wolontariuszki ze szkolnego Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie kolejny raz wzięły udział w akcji zbierania żywności „Świąteczna paczka”, zorganizowanej w weekend 29 i 30 listopada br.

Przedsięwzięcie miało na celu zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących rodzin. Wolontariuszki zbierały artykuły spożywcze w dwóch strzegomskich supermarketach. Ochotniczki dzielnie zachęcały kupujących do przyłączania się do akcji i udało się! Akcja zakończyło się kilkoma pełnymi koszami produktów żywnościowych!

W akcji udział wzięły uczennice: Wioletta Kardynał, Wiktoria Guzera, Zofia Malinowska, Zuzanna Kawiak, Wiktoria Łobodziec, Nikola Czerniecka, Izabela Siejk, Julia Trestka, Oliwia Lasko, Dominika Sydor, Sandra Struszka,  Aleksandra Fedak, Oliwia Bohonos, Aleksandra Drzewicz, Emilia Puto, Jadwiga Saruga.

Opiekunami uczennic były nauczycielki: Violetta Posłuszna-Koziałkowska, Bronisława Czapla, Dorota Burzyńska, Justyna Fedyczkowska i Katarzyna Figurska (opiekun Koła Wolontariatu).

 

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie !