baner8.jpg


Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Wszystko zaczęło się jednak dużo wcześniej… i właśnie takie wiadomości zdominowały dzisiejszą imprezę, która odbyła się w przedszkolu. Specjalnym gościem był oczywiście Kubuś Puchatek, który uświetnił swoją osobą ten szczególny dzień.

W rytm misiowych piosenek, ze swoimi, ukochanymi maskotkami na rękach dzieci radośnie pląsały, kołysały się i kręciły; rozwiązywały misiowe zagadki; recytowały misiowe wierszyki i zajadały słodkie, misiowe ciasteczka.

Radości było wiele a dzieci już czekają na następne spotkanie z Kubusiem Puchatkiem.