baner5.jpg

Po południu - 13 listopada 2014 r. – na parterze  budynku gimnazjum odbył się kolejny już „KIERMASZ SMAKÓW”. Była ku temu znakomita okazja, ponieważ tego dnia zaplanowane były w jaroszowskiej szkole spotkania z rodzicami, którzy przybyli na spotkania z wychowawcami i nauczycielami.

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego przez kilka dni przynosili słoiczki z różnymi przetworami. Warto wspomnieć, że było to jedno z zadań w ramach „Rankingu klas”. W rolę sprzedawczyń zachęcających do zakupu „zimowych zapasów” wcieliły się dziewczęta z klasy V. Trzeba przyznać, że odnalazły się w tej roli znakomicie. Sprzedawane były wspaniałe owocowe soki, dżemy, musy, konfitury, kompoty. Można było zaopatrzyć się także w przetwory z warzyw: sałatki, ogórki kiszone i konserwowe, buraczki, papryki, pieczarki, patisony, cukinie, grzybki i wiele, wiele innych. Swoje stoisko z kawą, herbatą i pączkami otworzyły również niezastąpione Mamy z Rady Rodziców.

 

Nasze Babcie i Rodzice kolejny raz nie zawiedli. Zebraną kwotę przeznaczyliśmy na Radę Rodziców. Na kolejny kiermasz zapraszamy za rok.