baner5.jpg


Prace plastyczne 28 uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie wezmą udział w  I edycji ogólnopolskiego konkursu „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych Pro Familia w ramach akcji „Sędziowie Rodzinni Dzieciom” pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

W 25. rocznicę ratyfikowania w Polsce konwencji Praw Dziecka, w jaroszowskiej placówce zostały przeprowadzone prelekcje prowadzone przez pedagoga szkolnego – Violettę Posłuszną-Koziałkowską, które zaowocowały pracami plastycznymi dzieci. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a komisja wewnątrzszkolna wybrała 28 prac, które zostały wysłane do Warszawy. Pozostałe prace zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie przygotowanej przez nauczycielkę plastyki – Dorotę Burzyńską.