baner8.jpg

„Uśmiechać się co rano, dbać o zabawki i porządek” – to część tekstu  ślubowania złożonego przez Jaroszowskie Przedszkolaki w dniu 23.10.2014 r.

Do uroczystości najmłodsze dzieci wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowywały się długo i starannie. Kiedy nadszedł wyczekiwany przez nich dzień, dzieci ubrane zostały w stroje odpowiadające nazwom ich grup: SŁONECZKA, MUCHOMORKI oraz JAGÓDKI. Każda z grup prezentowała swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, aby w pełni ukazać swoją chęć i przygotowanie do stania się prawdziwym przedszkolakiem.

Po przedstawieniu swoich umiejętności aktorskich nadszedł najważniejszy czas dla każdego dziecka - Ślubowanie, którego osobiście dokonała za pomocą magicznego „pędzla” Pani dyrektor Beata Jankiewicz. Po ślubowaniu każdy pełnoprawny przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz rożek wypełniony po brzegi słodkościami.

Ślubowanie złożyli również rodzice przedszkolaków, którzy w tym dniu tłumnie przybyli na tak ważne wydarzenie w życiu ich dziecka.  Po części oficjalnej na dzieci czekała niespodzianka - wspólna zabawa dzieci z wychowawcami i rodzicami, którzy jak się okazało bardzo dobrze pamiętali zabawy poznane w przedszkolu. Wszyscy mogli skosztować słodkie wypieki przygotowane przez mamy przedszkolaków.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów wszystkim PRZEDSZKOLAKOM i ich RODZICOM!