baner4.jpg

W piątek i sobotę - 3 i 4 października 2014 r. -  wolontariuszki z Koła Wolontariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z opiekunami wzięły udział w akcji zbiórki żywności „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM” zorganizowanej przez Zarząd Stowarzyszenia Euro Partner ze Strzegomia, które działa pod patronatem Banku Żywności.

 

Akcja została przeprowadzona w dwóch supermarketach w Strzegomiu i  miała na celu zbiórkę produktów spożywczych dla najbardziej potrzebujących  uczniów ze szkół i przedszkoli z naszej gminy. Wśród wolontariuszek były: Aleksandra Drzewicz, Zofia Malinowska, Dominika Sydor, Daria Kulpińska, Wiktoria Łobodziec, Zuzanna Kawiak, Izabela Siejk, Sandra Struszka, Julia Trestka, Oliwia Lasko, Wioletta Kardynał, Nicola Czerniecka, Aleksandra Fedak, Aleksandra Perec.

Akcja zakończyła się sukcesem. Zebrane produkty trafią do najbardziej potrzebujących szkolnych stołówek. Opiekunami dzielnych wolontariuszek były panie:  Violetta Posłuszna- Koziałkowska, Dorota Mielcarek i Katarzyna Figurska.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.