baner5.jpg

Gimnazjaliści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w eliminacjach do etapu powiatowego GMINNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ, który odbył się w dniu 7 października 2014 r. na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu.

Reprezentacja, którą tworzyli uczniowie z klas I-III, mieli okazję zmierzyć się z rówieśnikami z gimnazjów z terenu gminy. Młodzi piłkarze z Jaroszowa zajęli zaszczytne I miejsce. Pewnie wygrali swoje mecze pokonując drużynę z Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu 7:3, a z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu 11:4.

Chłopcy otrzymali z rąk Grzegorza Luszawskiego - dyrektora OSiR-u, puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Natomiast dyrektor Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu - Beata Ślipko - wręczyła zwycięzcom dyplom okolicznościowy.

W dniu 13 października br. drużyna wyjedzie do Świdnicy, gdzie spróbuje swoich sił i umiejętności, grając o prawo udziału w rozgrywkach strefowych i wojewódzkich.

Oto skład zwycięskiej drużyny, której opiekunem był Krzysztof Dziurla:

MARCIN KOŁKOWSKI, DANIEL BONTAL, BARTOSZ SZYMKIEWICZ, JAKUB DWORAK, SZYMON WILCZAK, MARCIN ADAMCZYK, PIOTR KOZAKIEWICZ, WOJCIECH PINDRAL, PRZEMYSŁAW SYPKO I KRYSTIAN TEKIELA.