baner6.jpg

Pierwszy, dość trudny miesiąc już za nami! Radzimy sobie coraz lepiej. Uczymy się przez zabawę i praktyczne działanie, a efekty są imponujące. Nasze prace ozdabiają przedszkolne pomieszczenia, a opiekunowie przyprowadzający nas, chętnie je podziwiają. Jesień to świetna pora, by poznawać owoce i warzywa; ich nazwy, kształty, kolory i co najważniejsze walory smakowe i zdrowotne. Dużo o nich wiemy i często spożywamy – wszak te „ jesienne skarby” to same witaminy!

Grupa SŁONECZEK zamieniła zebrane w koszu owoce na pyszne i zdrowe owocowe szaszłyki. Z wielka przyjemnością dzieci zjadły przygotowana przez siebie przekąskę.

MUCHOMORKI natomiast ulepiły z masy solnej różne warzywa, a następnie pięknie je pokolorowały. Obie grupy wykonały także barwne prace plastyczne, które zawisły w szatni, ku uciesze rodziców.

Życzymy przedszkolakiem dalszej, równie owocnej pracy!