baner7.jpg

O tym, że warto przyjść popołudniu do Naszej Szkoły i że wywiadówka może okazać się miłym spotkaniem z niespodziankami mogli przekonać się Rodzice, którzy przyjęli zaproszenie na październikowe "Drzwi Otwarte" dnia 8 listopada br.

W budynku szkoły podstawowej już przed godz. 16.00, specjalnie dla Naszych Gości uczniowie wraz z opiekunami i rodzicami przygotowali kiermasz prac plastycznych, kawiarenkę i stoisko z ciastem. Natomiast w gimnazjum, już od drzwi czuć było zapach ciasta i świeżego chleba na stoisku z ekologiczną żywnością, przygotowanym także przez Rodziców dla innych Rodziców i nauczycieli.

Cieszy nas tak wysoka frekwencja podczas zebrań z wychowawcami i zaangażowanie Rady Rodziców w budowanie dobrego wizeruku szkoły.

WSZYSTKIM PAŃSTWU DZIĘKUJEMY ZA POMOC W ORGANIZACJI STOISK I ZA FINANSOWE WSPARCIE, KTÓRE ZOSTANIE WYKORZYSTANE DLA DOBRA NASZYCH UCZNIÓW.

 

Monika Bytnar-Gołembiowska