baner5.jpg

W piątek - 27 czerwca 2014 r. - zakończył się kolejny rok szkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie. Piękna wakacyjna pogoda dodatkowo wpłynęła na dobre humory uczniów.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godz. 9.00 mszą świętą w jaroszowskim kościele. Ks. Jan Olender pożegnał się z uczniami, rodzicami i nauczycielami, ponieważ od nowego roku szkolnego będzie posługiwał w nowej parafii.

O godz. 10.00 w sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczysta akademia podczas, której dyrektor Beata Jankiewicz wręczyła nagrody książkowe, świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i medale oraz puchary przechodnie w całorocznym Rankingu Klas „SUPER KLASA”. W uroczystości udział wzięli także rodzice, którzy z dumą fotografowali swoje dzieci.

Doszło także do uroczystego przekazaniu pocztu sztandarowego Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, nowo wybranej reprezentacji szkoły.