baner2.jpg

Już po raz drugi, w czwartkowe popołudnie 26 czerwca 2014 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana wyjątkowa akademia, podczas której najważniejszymi gośćmi byli tegoroczni Absolwenci, których trud i praca została doceniona, wyróżniona i nagrodzona.

Trzecioklasistom towarzyszyli wychowawca Pan Zbigniew Miłek, rodzice, nauczyciele oraz goście: sołtys Zbigniew Kołodziej i radna Krystyna Lewicka. W nowej dla siebie roli wystąpiła Sandra Paliwoda – nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która towarzyszyła dyrektor szkoły Beacie Jankiewicz przy wręczaniu nagród, dyplomów i medali.

Ważnym punktem w programie było przekazanie przez trzecioklasistów sztandaru gimnazjum im. Sł.B. Anny Jenke nowemu pocztowi sztandarowemu.

Miłym akcentem na koniec była niespodzianka przygotowana przez uczniów klasy drugiej, którzy pod czujnym okiem swojej wychowawczyni Doroty Burzyńskiej, pożegnali się ze swoimi starszymi Koleżankami i Kolegami przygotowanym specjalnie dla nich programem artystycznym.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

1. Błażej Kołodziej
2. Kinga Kuszaj
3. Agata Wołowiec