baner2.jpg

Przez cały rok szkolny w klasie IIa edukacji wczesnoszkolnej odbywał się konkurs na „SUPER KUMPLA".

Polegał on na tym, że pod koniec każdego miesiąca, drogą głosowania drugoklasiści wybierali najbardziej koleżeńskie dziecko, które otrzymywało tytuł "Super kumpla" danego miesiąca. Zostało wybranych dziewięciu „Super kumpli", wśród których znaleźli się: Damian Struszka, Ernest Maicki, Ada Dubielczyk, Hania Peszek, Jakub Gniecki, Adaś Lasko, Daria Kowalczyk, Ala Bohonos i Wiktoria Świątoniewska. Oprócz tytułu każdy ze zwycięzców otrzymywał na miesiąc przechodnią maskotkę – „Super kumpla", którą ufundowała Klasowa Rada Rodziców.

 

Dnia 25 czerwca 2014 r. odbyły się klasowe wybory „SUPER KUMPLA ROKU". Tytuł ten przypadł w udziale DARII KOWALCZYK, która klasową maskotkę otrzymała już na własność. Gratulujemy Darii i już szykujemy się do trzeciej edycji tego konkursu w następnym roku szkolnym.