baner7.jpg

Pod takim hasłem Krasnoludki, Muchomorki i Maciusie ostatni raz w tym roku szkolnym spotkały się razem z rodzicami, dyrekcją i gronem pedagogicznym w sali gimnastycznej na barwnej uroczystości.

Dzieci starsze z grupy Maciusiów, które już za dwa, wakacyjne miesiące rozpoczną naukę w I – szej klasie, pożegnały średniaków i maluszków, a następnie  podziękowały wierszykami i piosenkami swoim wychowawczyniom.

Dzieci młodsze zaś przygotowały przedstawienie teatralne pt.: „Podróż marzeń”, w trakcie której przebyliśmy oceany, a przy okazji odwiedziliśmy różne zakątki świata. Podziwialiśmy gorącą sambę z pięknej plaży Copacabana, obserwowaliśmy taniec murzyniątek gdzieś na wybrzeżu Afryki i  na zakończenie podejrzeliśmy tajemnicze Japonki w tańcu z wachlarzami.

Oklaski za program artystyczny były głośne i gromkie. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom, wychowawczyniom i rodzicom, a na koniec  rozdała wszystkim  dzieciom  nagrody książkowe i dyplomy. Wzruszeniom nie było końca.