baner5.jpg

W sobotę rano (24 maja br.) grupa 16 uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w akcji „Polska biega”, promującej masowe imprezy biegowe w Polsce.

Ten tradycyjny bieg odbył się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Biegi zostały przeprowadzone w dwóch grupach wiekowych: do lat 11 i powyżej. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali okolicznościowe koszulki i certyfikaty ukończenia biegu.

Najmłodszą zawodniczką w tej konkurencji była 3-letnia Kornelia z Jaroszowa, która przebiegła właściwy  dystans pod opieką swojej mamy Karoliny. Naszą szkołę reprezentowali: A. Sypko, S. Siejk , B. Sus, A. Gajos, M. Ziora, M. Siedlecki, A. Perec, W. Wnęk, W. Skolimowska, A. Wnęk, K. Siedlecka, A. Skolimowska, M. Michałowska, I. Siejk, D. Rogalska, A. Bohonos. Opiekunem grupy był Krzysztof Dziurla