baner6.jpg

W sobotę 17 maja br. w hali OSiR w Strzegomiu zakończyły się tegoroczne rozgrywki ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Nasze drużyny wykonały plan minimum zdobywając kolejne cenne punkty liczące się do klasyfikacji końcowej. Odebraliśmy puchary i dyplomy za zajęcie III miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców. Grzegorz Luszawski -dyrektor OSiR w Strzegomiu, który wręczał drużynom te cenne trofea, podkreślił, że poziom rozgrywek wzrastał z każdym spotkaniem. Widoczna też była postawa zawodników grających, ich zaangażowanie i dobra sportowa zabawa jak na taką imprezę przystało.

 

Szkoda, że nie wszyscy zawodnicy mogli uczestniczyć od początku w tych rozgrywkach ze względu na problemy zdrowotne i kontuzje. Mogłoby to zwiększyć nasze szanse na większą ilość wygranych spotkań. W ostatnich meczach naszą szkołę reprezentowali: Wołowiec Agata, Szymkiewicz Bartosz, Dzieniszewski Kamil, Warych Gracjan, Tekiela Krystian, Paliwoda Sandra, Bohonos Oliwia, Sydor Dominika, Skolimowska Oliwia, Kuszaj Kinga, Drzewicz Aleksandra.