baner4.jpg

W dniu 16 maja wolontariuszki z Gimnazjum z Jaroszowa wraz ze swoim opiekunem Sylwią Chrut-Rudnicka zakończyły cykl spotkań w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Strzegomiu.

Podczas zajęć uczennice Gimnazjum zaangażowały się we wszystkie zajęcia prowadzone przez terapeutów. Opiekun Koła Wolontariatu bardzo dziękuje dyrektorowi WTZ Sabinie Kubackiej oraz pracownikom za tak miłe przyjęcie i zapoznanie z pracą z osobami niepełnosprawnymi. Miłym akcentem było wspólne biesiadowanie z uczestnikami oraz pracownikami WTZ przy słodkim poczęstunku, który zapewnili rodzice Wolontariuszy.

Wolontariusze nadal będą kontynuować zajęcia od nowego roku szkolnego, mają nadzieję, że również inne szkoły przyłączą się do współpracy z uczestnikami WTZ w Strzegomiu. Wolontariusze z Jaroszowa chętnie pomagają innym. Wiedzą, że wystarczy trochę pracy i zaangażowania, aby pomóc, a tym samym nieść dobro.