baner2.jpg

Szkolny Konkurs Recytatorski z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością wśród uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Uczniowie rywalizowali w  recytowaniu wierszy aby później móc godnie reprezentować swoja szkołę na IX Gminnym  Konkursie Recytatorskim  dla klas I- III szkół podstawowych.  Każdą klasę reprezentowało trzech uczniów wyłonionych podczas konkursu klasowego.

Uczestnicy dzięki recytacji mogli realizować swoje marzenia artystyczne poprzez autoprezentację oraz możliwość pojawienia się na „scenie”.

Przedstawione wiersze oceniła Komisja jury w składzie:

1. p. Violetta Posłuszna – Koziałkowska – wice dyrektor ZSP w Jaroszowie
2. p. Barbara Zbrożek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
3. p. Elżbieta Szczepanik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Decyzją jury  przyznano nagrody następującym osobom:

I miejsce – Nicole Kmiecik – kl. II a
II miejsce – Adrianna Dubielczyk – kl. II a
III miejsce – Natalia Machnikowska – kl. III a
Wyróżnienie – Hanna Peszek – kl. II a

Laureaci konkursu otrzymali z rąk Pani Dyrektor Beaty Jankiewicz  dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostałym uczestnikom wręczono  podziękowania za udział. Konkurs przebiegł w przyjaznej  atmosferze , a uczniowie już szykują się na kolejny taki konkurs.