baner6.jpg

W czwartek - 27 marca br. – pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią Justyną Fedyczkowską i nauczycielem - Waldemarem Abramem, spędzili dzień na wyjeździe integracyjno – edukacyjnym w Jaworze.

 

Środkiem lokomocji był pociąg, który dla niektórych uczniów był nowością. Na dworcu w Jaworze, klasa została podzielona na dwie grupy i poruszała sie po mieście na podstawie mapy. Uczniowie dobrze radzili sobie z tym zadaniem, a pierwszym celem  na mapie był XVII-wieczny Kościół Pokoju. Potem był spacer po pięknym jaworskim rynku, a następnie uczniowie - przewodnicy doprowadzili grupę do kręgielni „13 – stka”.

Podczas gier w kręgle była miła atmosfera i sportowa rywalizacja. Uczniowie pomagali sobie, udzielali rad, szczególnie tym, którzy korzystali z tej formy aktywności pierwszy raz.

Uczniowie wysiadając z pociągu w Strzegomiu byli uśmiechnięci, zadowoleni, z planami powtórzenia tak udanego wyjazdu.