baner7.jpg
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/galeria/2014/warsztaty_tz

Za zgodą dyrektora WTZ w Strzegomiu – pani Sabiny Kubackiej, wolontariuszki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, rozpoczęły cykl spotkań z uczestnikami warsztatów.

Gimnazjalistki działające w Szkolnym Kole Wolontariatu, brały udział w zajęciach wraz z podopiecznymi warsztatów. Uczestnicy terapii przyjęli dziewczyny bardzo serdecznie. Ich przyjazd sprawił im, jak również uczennicom, wiele radości. Z uśmiechem na twarzy uczestnicy pokazywali miejsce swojej pracy, opowiadali o sobie i o tym co robią. Dla młodych ludzi wyjazd był nauką cierpliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka.

Planowany jest kolejny wyjazd na tego typu zajęcia, ponieważ przynoszą one obopólną korzyść. Dzięki takim inicjatywom, wolontariuszki uczą się jak czerpać radość i zadowolenie z życia.  Spotkania z uczestnikami zainicjowała pedagog - Sylwia Chrut-Rudnicka, która jest opiekunem wolontariuszek w jaroszowskiej szkole.

{gallery}galeria/2014/warsztaty_tz{/gallery}