baner4.jpg

W dniu 15 marca 2014 (sobota) młodzież Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w rozgrywkach Ligi Piłki Siatkowej – III runda. W turnieju uczestniczyli uczniowie z wszystkich naszych gminnych gimnazjów.

Po pierwszym wygranym 2:0 spotkaniu chłopców z Gimnazjum w Goczałkowie, nasi uczniowie przegrali mecz z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu (0:2) i również mecz z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu (1:2). W ten sposób zdobyliśmy cenne 4 pkt. Natomiast nasze dziewczęta uległy drużynom z Gimnazjum nr 1 (0:2) i z Gimnazjum Nr 2 (0:2). Wygrały mecz z zawodniczkami z Goczałkowa (2:0) dopisując sobie 3 pkt. do dotychczasowego dorobku.

Spotkania sędziowali: Jerzy  Majewski z Ośrodka Sportu  i Rekreacji i Grzegorz Zalewski z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu. Opiekunem drużyn z Jaroszowa był Krzysztof Dziurla.

Jaroszowskie gimnazjum reprezentowali:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

Agata Wołowiec, Sandra Struszka, Aleksandra Drzewicz, Sandra Paliwoda, Oliwia Bohonos, Oliwia Skolimowska, Dominika Sydor.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

Bartosz Szymkiewicz, Marcin Kołkowski, Tomasz Kowalczyk, Krystian Tekiela, Gracjan Warych, Marcin Adamczyk.