baner7.jpg

W środę 5 lutego BAL KARNAWAŁOWY,  połączony z dniem BABCI I DZIADKA zorganizowały panie i dzieci z jaroszowskiego Przedszkola.

Jak na prawdziwy Bal przystało, przedszkolaki miały stroje karnawałowe i maski. Dzieci przygotowały występ dla swoich Babć i Dziadków. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki, pięknie tańczyły. Babcie  i Dziadkowie byli zachwyceni występem wnucząt.

Gospodarzem Balu była Pani Zima, która zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy.  Parkiet szybko wypełnił się tańczącymi. A przyznać trzeba, że goście wspaniale dopisali. Był także słodki poczęstunek, który Babcie i Dziadkowie popijali ciepłą kawką lub herbatką, zaś dzieciaczki pysznym i zdrowym  soczkiem.

Zabawy taneczne przeplatane były różnorodnymi konkursami, zawodami i quizami.  Humor wszystkim dopisywał, a na zakończenie dorośli pytali: „Kiedy następna impreza?” - co pozwala nam myśleć, że wszyscy, nie tylko dzieci, świetnie się bawili.