baner3.jpg

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 6 lutego 2014 r. w ZSP w Jaroszowie został zorganizowany Bal Karnawałowy pod hasłem: "W bajkowym świecie", w którym uczestniczyli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną aniołkami, gwiazdkami i kolorowymi balonami.

Na zabawę przybyło wielu uczniów młodszych klas przebranych w piękne i pomysłowe stroje przypominające różne bajkowe postacie. Wszyscy bawili się doskonale przy błysku fleszy i dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez kolegów z gimnazjum.

Wychowawczynie klas I-III przygotowały dla dzieci szereg konkursów tanecznych, a wśród nich: taniec - podawaniec, taniec z balonami, konkurs na najciekawszy strój oraz wybory Króla i Królowej Balu. I TU, UWAGA! Królem Balu został: Adaś Lasko z kl. II a, natomiast Królową Balu - Gabrysia Mucha z kl. III a, którzy zaraz po koronacji zaprezentowali wspólny taniec.

Wszyscy zwycięzcy i uczestnicy konkursów zostali obdarowani słodkimi nagrodami. A w przerwie, między gorącymi rytmami, dzieci mogły posilić się pysznymi ciastami i napojami przygotowanymi przez Rodziców.

Zabawa karnawałowa była bardzo udana. Kolejne takie szaleństwo dopiero za rok.