baner3.jpg

Dnia 22 stycznia 2014 r. w klasie IIa SP odbyła się wspaniała impreza z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z wychowawczynią – Elżbietą Szczepanik - przygotowały program artystyczny. W większości były to wzruszające, a także zabawne wiersze i piosenki okolicznościowe.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodu, śniegu i mrozu, są w nim takie dwa wyjątkowe dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne oraz popisy wokalne  w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem, a także przyjmowali pięknie wykonane przez drugoklasistów laurki z życzeniami. Dla wszystkich obecnych rodzice przygotowali słodki poczęstunek i napoje.

Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości.