baner5.jpg

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Wtedy to Wnuczęta obdarowują swoje kochane Babcie i Dziadków wyjątkowymi dowodami miłości – swoimi talentami.

W piątek - 24 stycznia br. - do uczniów z najmłodszych klas naszej Szkoły Podstawowej, licznie przybyli Dziadkowie i Babcie, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Dla znamienitych Gości, wnuczęta pod bacznym okiem swoich pań 
(Barbary Zbrożek, Elżbiety Szczepanik i Anny Madej) przygotowały wspaniały program artystyczny. Były wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce oraz własnoręcznie wykonane laurki. Przygotowaliśmy dla wszystkich Dziadków i Babć słodki poczęstunek. Goście nie kryli zadowolenia i wzruszenia. Zaprezentowany program zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne i aktorskie.