baner2.jpg

W dniu 25 stycznia br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się druga kolejka LIGI PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Nasze zawodniczki grające w zmienionym składzie, zdobyły swoje pierwsze 3 pkt. pokonując drużynę z Goczałkowa (2:0). Pozostałe mecze dziewczęta z Jaroszowa przegrały. Należy jednak podkreślić, że grały dobrze, starały się, miały chwile przewagi ale zabrakło zdecydowania i szczęścia w wykańczaniu akcji. Podobnie ułożyły się mecze chłopców, którzy wygrali z Goczałkowem (2:0), a pozostałe niestety przegrali. Zabrakło  trochę siły, mocy i szczęścia.

Po pierwszej rundzie uczniowie z Jaroszowa byli na I miejscu, po drugiej są na miejscu II, ze stratą 5 pkt. do lidera (Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu). Opiekunem drużyn był Krzysztof  Dziurla.

SKŁADY DRUŻYN:

DZIEWCZĘTA: Agata Wołowiec, Sandra Paliwoda, Oliwia Skolimowska, Ola Drzewicz, Nicola Czerniecka i Dominika Sydor.

CHŁOPCY: Bartosz Szymkiewicz, Marcin Kołkowski, Krystian Tekiela, Gracjan Warych, Daniel Bontal i Marcin Adamczyk.