baner4.jpg

W dniu 15 stycznia 2014 r. nasza klasa - II gimnazjum -  wraz z opiekunami spędziła dzień na kręgielni w Jaworze. W wycieczce wzięła udział prawie cała klasa.

Do Jawora dojechaliśmy pociągiem. Po wyjściu z pociągu udaliśmy się w stronę Kościoła Pokoju,  a następnie przez rynek do kręgielni „13-stka”. Przewodnikiem po Jaworze był Marcin Kołkowski, który posługując się planem Jawora doprowadził nas do celu. Na kręgielni było super !!! Towarzyszyła nam miła atmosfera, a rywalizacja była zacięta. Nawzajem udzielaliśmy sobie pomocnych wskazówek dotyczących gry w kręgle. Każdy z nas był na kręgielni po raz pierwszy, dlatego wzajemna pomoc była cenna. Wyniki wszystkich uczestników zostały pochwalone przez obsługę kręgielni, a MISTRZAMI tej gry byli Bartosz Szymkiewicz oraz Jakub Kaszub. W nagrodę od obsługi dostali wybrany przez siebie napój.

W wycieczce uczniom towarzyszyła wychowawczyni Dorota Burzyńska oraz  nauczycielka Justyna Fedyczkowska.

Z wyjazdu wróciliśmy bardzo zadowoleni i chętnie pojechalibyśmy tam ponownie.

Uczniowie II a Gimnazjum wraz z  wychowawcą