baner3.jpg

W dniu  16 stycznia br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ o puchar OSiR w kategorii szkół gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z : Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Jaroszowie i Gimnazjum w Goczałkowie. Spotkania piłkarskie  odbyły się w bezpiecznych warunkach, miłej, sportowej atmosferze i dostarczyły wielu emocji. Ciekawe były wszystkie mecze.

Klasyfikacja końcowa - gimnazja:
1. Gimnazjum nr 2 -  6 pkt.
2. Gimnazjum Jaroszów - 3 pkt.
3. Gimnazjum Goczałków - 0 pkt.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze. W pierwszym meczu pokonali Gimnazjum  w Goczałkowie 4:1. W meczu z Gimnazjum nr 2 do przerwy prowadzili 1:0, a w drugiej części nie utrzymali korzystnego rezultatu, przegrywając 4:2.  Doskonale bronił bramkarz naszej drużyny - Gracjan Warych.

Drużyna zdobyła wicemistrzostwo i kolejny cenny puchar dla szkoły.

A oto skład jaroszowskiej drużyny: Gracjan Warych, Marcin Kołkowski, Daniel Bontal, Bartosz Szymkiewicz, Marcin Adamczyk, Konrad Borysewicz i Tomasz Kowalczyk. Opiekunem drużyny był nauczyciel W-F - Krzysztof Dziurla.