baner6.jpg

W piątkowe  przedpołudnie w hali OSiR w Strzegomiu  w dniu 10.01.2014 r. odbył się  Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju uczestniczyły wszystkie nasze gminne gimnazja. Po pierwszym wygranym 2:0 spotkaniu chłopców z Gimnazjum w Goczałkowie, nasi uczniowie  przegrali mecz z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu ( 0:2) i również mecz z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu (1:2), w którym ewidentnie zabrakło nam szczęścia i zdecydowania w wykańczaniu ataku. Ostatecznie zajmując III miejsce w turnieju drużyna otrzymała dyplom. Na tym samym miejscu uplasowały się nasze dziewczęta, które uległy drużynom z Gimnazjum nr 1 ((0:2) i z Gimnazjum Nr 2 też (0:2).

Spotkania sędziowali:  Jerzy  Majewski z Ośrodka Sportu  i Rekreacji i Grzegorz Zalewski z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu.

Opiekunem drużyn z Jaroszowa był Krzysztof Dziurla.

Jaroszowskie gimnazjum reprezentowali:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT: Agata Wołowiec, Sandra Struszka, Aleksandra Drzewicz, Kinga Kuszaj, Sandra Paliwoda, Oliwia Bohonos, Aleksandra Fedak, Oliwia Skolimowska, Dominika Sydor, Nicola Czerniecka.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW: Bartosz Szymkiewicz, Marcin Kołkowski, Tomasz Kowalczyk, Daniel Bontal, Szymon Wilczak, Gracjan Warych, Marcin Adamczyk.