baner5.jpg

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…”

Tradycja stara jak świat… od najmłodszych lat poznają ją wszystkie dzieci 
i koniecznie dodać trzeba, że bardzo ją lubią. Odświętne stroje najmłodszych podopiecznych podnoszą rangę tego święta. W uroczystym nastroju przedszkolaki zasiadły do stołu i z radością spożywały pyszne pierożki z barszczykiem, a dzięki wypiekom przygotowanym przez Mamusie „słodko” zakończyły ucztowanie.

Przy stole rozmawialiśmy o tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, a czas wspólnie spędzony umilały kolędy, które na zakończenie śpiewaliśmy chórem. To był bardzo miły dzień dla wszystkich.

 

Życzymy Wszystkim zdrowia i radości, a w nowym - 2014  roku
samych sukcesów i spełnienia marzeń.