baner2.jpg

Świąteczne dekoracje, ciasteczka,  stroiki i inne własnoręcznie wykonane ozdoby i łakocie można było kupić na tegorocznym Kiermaszu Świątecznym zorganizowanym w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie we wtorek – 17 grudnia br.

Zarówno w budynku szkoły podstawowej, jak i gimnazjum Samorządy Uczniowskie przygotowały kiermaszowe stoły, na których znalazły się świąteczne ozdoby wykonane przez naszych uczniów i ich Rodziców oraz Dziadków i Babcie. Dodatkowo uczniowie z Samorządu przygotowali stoiska z ozdobnymi pudełkami na prezenty, zbierając w ten sposób pieniądze na szczytny cel - akcję UNICEFU „Gwiazdka dla Afryki”, za które zostaną zakupione szczepionki ratujące życie dzieci z Sierra Leone.

Na ten wyjątkowy czas, Mamy z Rady Rodziców otworzyły małe kawiarenki, w których można było kupić ciepłe napoje i domowe wypieki. Kiermasz był atrakcją przygotowaną specjalnie dla tych Rodziców, którzy przyszli na zaplanowane zebrania z wychowawcami i spotkania z nauczycielami w ramach „Drzwi Otwartych Szkoły”.

Całkowity dochód z Kiermaszu zasilił konto Rady Rodziców.