baner4.jpg

Dnia 10 grudnia 2013 r. w hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, będący eliminacją do rozgrywek powiatowych.

Reprezentanci jaroszowskiej szkoły podstawowej zajęli I miejsce. Na boisku spisali się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze i grając na bardzo dobrym poziomie. Chłopcy pokonali drużyny z SP nr 2, SP nr 4 ze Strzegomia oraz podstawówkę z Olszan.

Dziewczyny także dzielnie spisywały się na boisku, ostatecznie zajmując III miejsce. Dziewczęta walczyły do ostatniej piłki i mimo, że pokonane, schodziły z parkietu z uśmiechem. Gratulacje dla nich !!!

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JAROSZOWIE REPREZENTOWALI:

DZIEWCZĘTA:

Martyna Falacińska, Paulina Kuczerka, Wiktoria Łobodziec, Patrycja Jewuła, Daria Kisielewska, Amelia Majchrzak, Ola Perec, Kasia Wilczak, Roksana Chodorowska.

CHŁOPCY:

Piotr Kozakiewicz, Przemek Sypko, Seweryn Siejk, Miłosz Postawski, Krystian Bodakowski, Szymon Otocki, Filip Soroka, Maciej Makówka, Bartek Głód, Puchalski Konrad.

Do walki dopingowała i opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka – Justyna Fedyczkowska.