baner8.jpg

W dniu 12 października 2012 r. z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się uroczysty apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski.

Aktywni SUczniacy bardzo mocno zaangażowali się w przygotowanie apelu, który został zaprezentowany całej społeczności uczniowskiej oraz przede wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas przygotowania i przedstawienia uczniowie mogli rozwijać i zaprezentować swoje liczne umiejętności min: teatralne, taneczne, muzyczne, recytatorskie, plastyczne.

Podczas przedstawienia "przenieśliśmy się w przeszłość".
Widownia obejrzała :

  • przedstawienie pt: "Jaskiniowcy"- przygotowane przez uczniów pod kierunkiem
    p. Anny Madej, p. Justyny Fedyczkowskiej, p. Doroty Burzyńskiej
  • układ taneczny wykonany przez grupę taneczną "Frends" przygotowaną pod kierunkiem
    p. Anny Łobodziec, p. Wioletty Kuczerki
  • prezentację multimedialną "Oni też byli dziećmi" przygotowaną pod kierunkiem
    p. Edyty Pasternak.

Całość przedstawienia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem a na sali niejednokrotnie słychać było gromkie brawa i śmiechy. Najwięcej śmiechu wywołała Starszyzna Jaskiniowców, która zaśpiewała i "zagrała" utwór Pink Floyd pt "The Wall".

Wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły oprócz życzeń otrzymali malutkie upominki "sówki" przygotowane przez Samorząd Uczniowski.

Dorota Burzyńska