baner4.jpg

W czwartek - 24 października br., w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie, dzieci obchodziły „Urodziny Marchewki”.

„Dzień Otwarty” był w naszym przedszkolu okazją do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Wszystkie dzieci ubrane na pomarańczowo zebrały się w sali KRASNALI, by wspólnie się pobawić. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie również z zadaniami przygotowanymi przez nauczycielki. Dzieci udowodniły, że wiedzą co jeść, aby być zdrowym i silnym.

W nagrodę za bardzo aktywny udział w zabawach i wykazanie się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Dzieci chrupały surowe marchewki, piły marchewkowy sok oraz jadły marchewkowe ciasto przygotowane przez Mamusie.

Wszystkie dzieci obiecały, że już zawsze będą zjadać to pyszne warzywo. Ten dzień był wyjątkowy, bo … zdrowy, witaminowy, pomarańczowy i marchewkowy. Dostarczył wszystkim dużej dawki witamin, śmiechu i zabawy.