baner6.jpg

Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie kolejny raz mogła oglądać spotkanie piłkarskie na stadionie we Wrocławiu. Wyjazd odbył się w ramach programu "W-F z klasą" realizowanego w roku szkolnym 2013/2014.

W dniu 21.10.2013 r. o godzinie 2000 rozgrywany był mecz 1/8 Finału Pucharu Polski pomiędzy WKS Wrocław i Jagiellonią Białystok. Grupa 15 uczniów pod opieką nauczycieli: Tomasza Dziurli i Krzysztofa Dziurli uczestniczyła w ładnym widowisku sportowym. Dużą część kibiców stanowiła młodzież szkolna (siedmiotysięczna widownia), która pięknie się bawiła, kibicowała, dopingowała i śpiewała w ramach akcji „Dzieci na stadionie”.

Gospodarze grali mądrze, efektownie, z przewagą do końca meczu. Zabrakło jednak efektu bramkowego, a w doliczonej części gry to goście strzelili zwycięską bramkę, która premiowała ich do kolejnej rundy pucharowej. Podopiecznym Stanisława Levego zabrakło skuteczności, koncentracji i szczęścia.

Pomimo porażki naszej dolnośląskiej drużyny wyjazd należy uznać za udany, ponieważ młodzież bawiła się bardzo kulturalnie i świetnie dopingowała swoich ulubieńców.