baner8.jpg

Uczniowie Szkoły Podstawowej naszego Zespołu w składzie: Piotr Kozakiewicz, Przemek Sypko, Miłosz Postawski, Seweryn Siejk, Szymon Otocki, Filip Soroka, Wojtek Pindral, Maciej Makówka, Bartek Głód, Cezary Stępień, Jakub Głód - w dniu 15 października 2013 wzięli udział w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej w Udaninie.

Chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkania, wygrywając ze szkołą z Roztoki i remisując z gospodarzami turnieju - szkołą z Udanina. Emocje były do ostatniej minuty, a o ostatecznym sukcesie zadecydował bilans bramek.

"To I miejsce jest bardzo zasłużone, bo chłopcy pokazali piłkarską klasę" - powiedziała nauczycielka wychowania fizycznego Justyna Fedyczkowska - opiekun uczniów.

 

Gratulacje dla zwycięskiej drużyny.

Życzymy dalszych sukcesów na boiskach piłkarskich.

Galeria zdjęć