baner8.jpg

Dnia 03.10.2013 r. uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w Powiatowych Biegach Przełajowych w Żarowie.

To były bardzo trudne zawody - wymagająca trasa i przenikliwe zimno. Dziewczęta biegły  800 m, chłopcy SP – 1000 m, chłopcy gimnazjum – 1200 m. Uczniowie wykazali się dużym hartem ducha i sportową zawziętością. Nie odpuszczali na trasie, a zajęte miejsca (chłopcy SP-VI, dziewczęta SP- V, chłopcy z gimnazjum-X miejsce w powiecie) nie odzwierciedlają prawdziwego zaangażowania uczniów.

NASI REPREZENTANCI:

Dziewczęta - Krzyszczak Martyna, Trestka Julia, Falacińska Martyna, Pyrzyńska Elżbieta, Kardynał Aleksandra, Łobodziec Wiktoria, Perec Aleksandra, Puzio Zuzanna, Goldian Klaudia, Chodorowska Roksana, Kawiak Zuzanna.

Chłopcy - Makówka Maciej, Głód Bartosz, Głód Jakub, Stępień Cezary, Sypko Przemysław, Kozakiewicz Piotr, Siejk Seweryn, Bodakowski Krystian, Wnęk Wiktor, Pindral Wojtek, Otocki Szymon.

Chłopcy z gimnazjum – Kołkowski Marcin, Szymkiewicz Bartosz, Bęś Tomasz, Adamczyk Marcin, Olszowy Krystian, Goldian Sebastian, Bekar Adrian, Holz Patryk, Cender Patryk, Rasała Sebastian, Kaszub Jakub.

Koordynatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele wychowania fizycznego – Justyna Fedyczkowska i Krzysztof Dziurla.

Przejazd uczniów do Żarowa został sfinansowany przez Gminę Strzegom.

Serdecznie dziękujemy.