baner4.jpg

Ciepłe, radosne i bardzo, bardzo pomarańczowe były nastroje wszystkich uczestników Pomarańczowego Dnia Jesiennego, który odbył się 26 października br.

Panie z przedszkola: Małgosia Bober, Gabrysia Ścigajło i Wiesia Wac, oraz Anetka Stokowiec, pracownica Biblioteki Publicznej, zorganizowały wielką, jesienno – pomarańczową imprezę.

W tym dniu w ubrankach przedszkolaków dominował kolor pomarańczowy. Przepiękne dekoracje, przygotowane przez Panie z przedszkola i rodziców sprawiły, że sala wyglądała naprawdę wyjątkowo. W rolę Pani Jesieni wcieliła się pani Anetka.

Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, sprawnościowych, plastycznych, tanecznych, a także zgadywały zagadki i rozwiązywały jesienną krzyżówkę. Były także Urodziny Marchewki, na których wszyscy częstowali się pomarańczowymi witaminkami. Zabawie towarzyszyły piosenki i tańce. Na zakończenie każde dziecko zrobiło pięknie pachnący i wyglądający pomarańczowy lampionik.

Radosne uśmiechy na twarzach maluszków i ich rodziców mówią same za siebie. Następny  kolorowy (niebieski) dzień połączymy z Wróżbami Andrzejkowymi już 30 listopada br. o godzinie 10.00. ZAPRASZAMY!

Gabriela Ścigajło