baner8.jpg

Uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym.

Podczas apelu inauguracyjnego dyrektor – Beata Jankiewicz przywitała Rodziców, dzieci i młodzież oraz grono pedagogiczne, których zapewniła, że jaroszowska placówka jest przygotowana do nowoczesnego nauczania, a uczniowie mają do dyspozycji bazę edukacyjną na miarę XXI wieku.

Miłym punktem uroczystości było pożegnanie długoletniego pracownika szkoły – Marka Kolano, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. W imieniu Zarządu NSZZ „Solidarność” podziękowania złożyła także Jolanta Kornel.

Krótki program artystyczny przygotowały Samorządy Uczniowskie wraz
z opiekunami.

Rok 2013/2014 będzie "Rokiem szkoły w ruchu" - napisała minister edukacji Krystyna Szumilas w specjalnym liście do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji inauguracji nowego roku szkolnego. Potrwa on do 27 czerwca.