b1.jpg

Po całorocznych zmaganiach zakończyła się liga siatkówki dziewcząt i chłopców z gimnazjów.

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa - szkoły gimnazjalne (chłopcy)
1. Gimnazjum nr 1
2. Gimnazjum nr 2
3. Gimnazjum Jaroszów
4. Gimnazjum Goczałków

Klasyfikacja końcowa - szkoły gimnazjalne (dziewczęta)
1. Gimnazjum nr 2 (2)
2. Gimnazjum nr 1
3. Gimnazjum Jaroszów
4. Gimnazjum nr 2 (1)

Nasze drużyny przywiozły do szkoły dwa puchary za trzecie miejsca. Te nagrody należą się naszym zawodniczkom i zawodnikom. Reprezentanci naszej szkoły dzielnie walczyli od samego początku. Chłopcy grali równo od pierwszego spotkania stawiając  czoła  dobrym drużynom ze Strzegomia. Potrafili wygrywać sety zdobywając małe punkty do klasyfikacji generalnej. Mecze często przegrywali w trzecim secie doprowadzając do emocjonującego tajbreku. Dziewczęta z meczu na mecz radziły sobie coraz lepiej. Grały z  większą pasją, zaangażowaniem i zaczynały być coraz bardziej zdecydowane w zdobywaniu punktów. Gdyby liga jeszcze trwała mogłoby dojść do ciekawej punktacji końcowej. Pan Krzysztof Dziurla jako opiekun drużyn otrzymał statuetkę trenera, którego drużyna zrobiła największe postępy. Warunki do ćwiczeń i gry poprawiły się nam od wiosny b.r., ponieważ, zaczęliśmy wykorzystywać teren boisk na Orliku. To  wszystko powinno zaowocować w przyszłym roku szkolnym.

Gimnazjum w Jaroszowie reprezentowali:

Dziewczęta

Chłopcy

Miklaszewska Agata

Warych Tomasz

Lasak Izabela

Kaliciak Rafał

Drzewicz Aleksandra

Czarnecki Adam

Paliwoda Sandra

Miłek Paweł

Hucał  Klaudia

Kołkowski Marcin

Wołowiec Agata

Michałowski Maciej

Lasak Wiktoria

Warych Gracjan

Justyna Bobowska

Szymkiewicz Bartosz

Szczepny Magdalena

Sydor Sebastian

 

Kisielewski Patryk