baner8.jpg

W tym roku Festyn Rodzinny w Jaroszowie został zorganizowany w Dzień Matki – 26 maja. Kilka tygodni przygotowań uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców zaowocowało dobrą zabawą dla wszystkich.

Już od sześciu lat Festyn jest imprezą cieszącą się dużym powodzeniem wśród jaroszowian. Współorganizatorami byli sołtys – Zbigniew Kołodziej i Rada Sołecka wsi Jaroszów, Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i rodzice uczniów. Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz – Zbigniew Suchyta, naczelnik Wydziału Oświaty – Urszula Podsiadły–Szubert, radni Gminy Strzegom, dyrektorzy placówek samorządowych i sponsorzy.

Program artystyczny wypełniły przede wszystkim występy wokalno-taneczne i kabaretowe uczniów,  pokaz strażackich umiejętności, konkursy i zabawy dla najmłodszych, strzelnica i nagrody rzeczowe w grze rekreacyjnej dla dorosłych. W stołówce szkolnej zorganizowany został poczęstunek dla Gości. Stoiska konsumpcyjne obsługiwane były przez rodziców: Dorotę Dyrdę, Jolantę Kołkowską, Lucynę Miłek, Zofię Rułkę, Anetę Baniewicz, Krystynę Lewicką, Adama Dubielczyka, Dorotę Warych, Patrycję Wiśniewską, Adriannę Kowalczyk, Sabinę i Jana Łopatków. Na koniec zagrał „Dj Roberto” i zespół „Coverside” z Jaroszowa.

Serdeczne podziękowania należą się mieszkańcom Jaroszowa i okolic za to, że mimo wietrznej aury nie opuścili nas i wielu z nich skorzystało z festynowej oferty i obejrzało występy dzieci i młodzieży.

SPONSORAMI IMPREZY BYLI:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju wsi Jaroszów i Rusko

NEONET Strzegom

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach

Michał Smółka-prywatny przedsiębiorca

Ekologiczne Centrum Utylizacji w Rusku

Maria Gajecka - Skład Opału w Strzegomiu

Przemysław Bartkowiak- „Przy Biesiadnym Stole”

Rada Sołecka w Jaroszowie

Rada Sołecka w Rusku

Rada Sołecka w Bartoszówku

Lech Traczyk, Grażyna Dyrda- Firma „ Broker”

Bogumiła i Ireneusz Dzieniszewscy

Piotr Szkut Tomasz Świstek- EULER SOFT Strzegom

Tomasz Dziurla - Radny Gminy Strzegom

Rafał Dubicki -  Firma „Magnus”

Bank Zachodni - oddział w Żarowie

Bank SKOK STEFCZYKA Strzegom

Bank PKO oddział w Strzegomiu

UNIPAP STRZEGOM

Kubasik Anna -Hurtownia Budowlano - Metalowa

Marzena  i Adam Mozgała

Beata i Roman Michałowscy

Bogdan Biros

Krystyna i Stanisław Dychus

Tomasz Trestka

Krzysztof Maksymczak

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie

SKOK Wesoła

Justyna Kantyka - Europejski Instytut Szkoleniowy

Państwo Szklarczyk - Sklep Elektryczny Strzegom

Janusza Sypko- Soziales Hifsprojekt der Firma Weltstein

Redakcja „ Strzegom Nasze Miasto”

Marek Wiktorowicz - Transport Strzegom

Jacek Zatryb- JAROMECH Jaroszów

Agnieszka Sobczak - Usługi Marketingowe

BANK Spółdzielczy w Jaworze

TOKAMEX - Strzegom

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu

Piekarnia „Oszczepalscy” z Roztoki

Ryszard Wikliński

Piekarnia Radosława Tkaczyka ze Strzegomia

Ryszard Ścigajło

Piekarnia „Zbyszko” Zbigniew Trotter

Krzysztof  Kowalczyk

Dorota i Tadeusz Mielcarek

Sabina i Jan Łopatka

Dorota Dyrda

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie Pani Beata Jankiewicz  dziękuje wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, pracownikom szkoły  i sponsorom za zaangażowanie, ciężką pracę i ofiarność dzięki, której mogliśmy wszyscy
tak wspaniale się bawić.