baner6.jpg

W dniu  22 maja br. na boisku ORLIK  w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się turniej piłki nożnej "SZTUCZNA TRAWA" w kategorii szkół gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z : Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum Jaroszowie i Gimnazjum Goczałkowie. Mecze odbyły się w sprzyjających  warunkach pogodowych i dostarczyły wielu emocji. Ciekawe były wszystkie spotkania piłkarskie.

Klasyfikacja końcowa - gimnazja:
1. Gimnazjum nr 1- 9 pkt
2. Gimnazjum Jaroszów- 6 pkt
3. Gimnazjum nr 2-  3 pkt
4. Gimnazjum Goczałków- 0 pkt

Najlepszym zawodnikiem został Mariusz Krupnik z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu, natomiast najlepszym bramkarzem - Gracjan Warych z Gimnazjum w Jaroszowie.

Drużyna zdobyła kolejny cenny puchar, a Gracjan otrzymał statuetkę.

Naszą  szkołę reprezentowali: Tomasz Warych, Rafał Kaliciak, Paweł Miłek, Gracjan Warych, Marcin Kołkowski, Daniel Bontal, Kamil Dzieniszewski, Bartosz Szymkiewicz, Sebastian Sydor pod opieką Krzysztofa Dziurli.