baner5.jpg

Trzyosobowa drużyna naszej szkoły, tj. DOMINIKA SABAT, KAROLINA WOJTYRA i MICHAŁ KEBŁESZ zdobyła II miejsce w Międzygminnym Konkursie pt. „Matematyka bez tajemnic”, który zorganizowany został w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie w piątek – 26.04.2013 r.

Oprócz drużyny z Jaroszowa, udział w konkursie zgłosiły 4 szkoły w tym z: Żarowa, Zastruża, Jaworzyny Śląskiej i Imbramowic. Nasi „Dzielni Matematycy” na rozwiązanie zadań mieli 2 godziny, ale ku zaskoczeniu opiekuna – p. Marka Kolano – zestaw konkursowy oddali już po wykorzystaniu połowy przysługującego im czasu. „Stres był ogromny, a emocje nie do opisania. Zadania były dość trudne, ale bez problemu się z nimi zmierzyliśmy. Czujemy, że odnieśliśmy wielki sukces! - skomentowała Karolina.

SUKCESY NASZYCH ZDOLNYCH MATEMATYKÓW, DOPISUJEMY DO LISTY

W SZKOLNYM RANKINGU W RAMACH PROJEKTU „SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ UZDOLNIENIA”.