baner3.jpg

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie wziął udział w drugim etapie konkursu edukacyjnego RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ zorganizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Eliminacje odbyły się w Legnicy, udział w nich wzięło 5 najlepszych szkół z województwa dolnośląskiego, które wcześniej zostały wyłonione przez ekspertów WOŚP. Przy wsparciu dyrektora szkoły p. Beaty Jankiewicz nauczyciele i uczniowie kl. III szkoły podstawowej (Daniel Bartusiak, Emilia Henike, Aurelia Zieba, Mateusz Brokos, Julia Kowalczyk, Amelia Skolimowska, Weronika Skolimowska, Jakub Głód, Małgorzata Saruga, Katarzyna Siedlecka) przygotowali się do przedostatniego etapu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy. Wyniki w maju, na które z niecierpliwością uczniowie i nauczyciele oczekują. Program Ratujemy i Uczymy Ratować jest objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej RP. Program w szkole koordynuje pedagog Sylwia Chrut-Rudnicka, natomiast lekcję pokazową przeprowadziła Gabriela Ścigajło.

 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie wziął udział w drugim etapie konkursu edukacyjnego RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ zorganizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Eliminacje odbyły się w Legnicy, udział w nich wzięło 5 najlepszych szkół z województwa dolnośląskiego, które wcześniej zostały wyłonione przez ekspertów WOŚP. Przy wsparciu dyrektora szkoły p. Beaty Jankiewicz nauczyciele i uczniowie kl. III szkoły podstawowej (Daniel Bartusiak, Emilia Henike, Aurelia Zieba, Mateusz Brokos, Julia Kowalczyk, Amelia Skolimowska, Weronika Skolimowska, Jakub Głód, Małgorzata Saruga, Katarzyna Siedlecka) przygotowali się do przedostatniego etapu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy. Wyniki w maju, na które z niecierpliwością uczniowie i nauczyciele oczekują. Program Ratujemy i Uczymy Ratować jest objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej RP. Program w szkole koordynuje pedagog Sylwia Chrut-Rudnicka, natomiast lekcję pokazową przeprowadziła Gabriela Ścigajło.