baner2.jpg

Tegoroczny Dzień Kobiet w naszym gimnazjum był obchodzony w dość nietypowy sposób.

Wpadliśmy na pomysł, by zorganizować wybory Miss i Mistera Szkoły.

Program artystyczny rozpoczął się od rozdania kwiatów i wyrecytowania wiersza na cześć kobiet, potem była już tylko zacięta rywalizacja. Najpierw w stroju sportowym, następnie w galowym, a na koniec w pięknych kreacjach wieczorowych prezentowali się uczniowie: z klasy Ia (Sandra Paliwoda, Bartosz Szymkiewicz), IIa (Paulina Zamojska, Kacper Lewicki), IIIa (Izabela Lasak, Piotr Halczuk) oraz IIIb (Justyna Bobowska, Dawid Puchalski). Kandydaci do tytułu Miss i Mistera, odpowiadali także na pytania dotyczące ich życia prywatnego. Niespodzianką dla widzów była prezentacja taneczna kandydatów, którzy zatańczyli walca angielskiego!

Publiczność nie mogła narzekać na brak wrażeń, bo w przerwach obejrzeli występ kabaretowy, aerobik w wykonaniu "sławnych polskich sportowców płci żeńskiej" oraz pokaz tańca nowoczesnego.

Jury, w którego skład weszli: dyrektor Beata Jankiewicz, pedagog Sylwia Chrut-Rudnicka oraz Tomasz i Krzysztof Dziurla mieli do wykonania nie lada zadanie. Werdykt Komisji brzmiał:

Miss Gimnazjum 2013 została Izabela Lasak z kl. III b, a tytuł Mistera Gimnazjum 2013 przypadł Kacprowi Lewickiemu z kl. II.

Szczególne podziękowania organizatorki - Edyta Pasternak i Agnieszka Nowacka - składają niezawodnemu prowadzącemu show - Adamowi Czarneckiemu.

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało. Zapraszamy za rok!

Samorząd Uczniowski