baner8.jpg

Po zimowym odpoczynku uczniowie wrócili do wyremontowanych sal lekcyjnych oraz nowo urządzonej świetlicy i stołówki szkolnej. W pawilonie szkolnym, we współpracy z rodzicami, wymalowano trzy sale lekcyjne. W jednej z nich przygotowano świetlicę szkolną wyposażoną w nowe meble i dywan edukacyjny.

W dwóch pozostałych salach, nowe kolory na ścianach wywołały uśmiech na twarzach dzieci klas: drugiej i trzeciej. Już pierwszego dnia po feriach, dzieci poczuły się radośniej w swojej nowej świetlicy.

Nasi uczniowie mają już swoje szafki szkolne i dywany edukacyjne w salach, a po feriach trzecioklasiści otrzymali również dwie nowe tablice: interaktywną (zakupioną dzięki środkom przekazanym przez Ekologiczne Centrum Utylizacji w Jaroszowie) oraz edukacyjną.

W odnowieniu sal pomogli nam po raz kolejny nasi Szanowni Rodzice.

Szczególne podziękowania składamy dla: D.Radosza, A. Antosiaka, H.Kowalczyka, P.Skolimowskiego, M. Wnęka, G.Balcerka, D. Bodakowskiego.

Dwa tygodnie ferii zimowych pozwoliły również pracownikom szkoły na przygotowanie i wyremontowanie dla dzieci nowej stołówki szkolnej. Stołówka, dzięki uprzejmości rodziców, zyskały nowy blask i nowe wyposażenie. Za pomoc w jej wykonaniu i wyposażeniu dziękujemy Państwu:  C.M.Tomaszek, M.Kikta, A.Dubielczyk.

Dzięki Rodzicom - współgospodarzom naszej szkoły, sale lekcyjne, korytarz szkolny, stołówka, świetlica szkolna nabrały nowego blasku. Nasze dzieci mają coraz to lepsze warunki do zdobywania nowej wiedzy.