baner8.jpg

UWAGA  !

Informujemy, że z dniem 01 marca 2013 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie szkolna linia telefoniczna o numerze 74 8558 524 zostaje zlikwidowana.

Jednocześnie informujemy,że od dnia 01.03.2013 r. bezpośredni numer telefonu oraz faxu:

1) do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie to - 74 8558 205 ,

2) do wicedyrektora, psychologa i pedagogów ZSP w Jaroszowie - 74 8558 206

Informujemy również, że od dnia 25.02.2013 r. równoległe z adresem email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. działa nowa skrzynka poczty email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Działanie skrzynek: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wygaśnie z dniem 31.08.2013 r.

Prosimy o zaktualizowanie naszych danych teleadresowych.

Serdecznie pozdrawiamy !

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie

tel. 74 8558 205