baner3.jpg

W dniu 28 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Festiwal Piosenki Korczakowskiej ph. „Mam prawo talent swój innym dać”.

Więcej…

 

Dnia 25 listopada 2019 r. w Strzegomiu odbyły się Powiatowe Finały Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Szachach oraz Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach.

Więcej…

 

Już od czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie trwały przygotowania do trzeciego już wyjazdu studyjnego, tym razem do szkoły w Alba Adriatica we Włoszech.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie wśród uczniów z klas 4 – 8 zostały przeprowadzone wybory na radnych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dzień 20 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie był „Dniem Dyni”.

Więcej…

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie z klas I-III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, 13.11.2019 r. włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

Więcej…

 

 

Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Każdy przedszkolak musi wiedzieć jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

Więcej…

 

W piątek - 8 listopada 2019 r. - w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie odbył się Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym, po raz kolejny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowany jest projekt mający na celu pogłębienie wiedzy na temat życia i twórczości patrona - Janusza Korczaka.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie  włączył się w ogólnopolską akcję zainicjowaną przez Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego  ph. „Szkoła pamięta”.

Więcej…

 

 

W dniu 30 października 2019 r., w ramach obchodów Dnia Patrona, uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klas IV – VIII uczestniczyli w quizie o Patronie szkoły - Januszu Korczaku.

Więcej…

 

 

W środę - 30 października 2019 r. - we wszystkich grupach jaroszowskiego przedszkola obchodzony był Dzień Dyni.

Więcej…

 

Wczesnym rankiem, 28.10.2019 r. – czwartoklasiści z Zepołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w wycieczce do Świdnicy.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Jaroszowie - Aleksandra Hućko (kl. 2a) i Dariusz Liszcz (kl. 6b) reprezentowali swoją szkołę na VI Gminnym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego, który odbył się 25.10.2019 r. w szkole podstawowej w Kostrzy.

Więcej…

 

Niespodzianką dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w nowym roku szkolnym jest nowa sala lekcyjna nazwana pracownią artystyczną.

Więcej…

 

W dniu - 24 października 2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyło się „Pasowanie na ucznia” dzieci z klasy pierwszej.

Więcej…